347 відгуків
+380 (66) 131-19-84
Еліт- трава

Про нас

Лікувальні трави України – це багатющий природний ресурс, що налічує більше 600 різних видів рослин, 90% з яких виростають в дикому вигляді. Фітотерапія, включаючи гомеопатію, використовує близько 200 видів цілющих трав, більшість з яких можна купити на сайті «Elit-trava».

  Лікувальні ефективні трави оптом і в роздріб

    Лікувальні трави оптом Наші рослини зібрані в екологічно чистих регіонах країни (в Карпатах, лісах та лісостепу), деякий сировина ми заготовляємо з окультурених видів. Сушіння трав відбувається за сучасної передової технології, що дає можливість зберегти максимум корисних речовин.
Наші трави не лікують, вони зцілюють! Авіценна сказав: немає безнадійних хворих, є лікарі, що абсолютно безнадійні у своєму ремеслі. Купити лікувальні трави у нас можна як оптом, так і вроздріб, при цьому ціни – максимально приємні для покупця. Висока якість реалізованої продукції – це вимога, на якому базується наш бізнес. Десятирічний досвід роботи в сфері збору, реалізації фитопродукции дає можливість швидко, якісно обслуговувати наших клієнтів, розуміти їхні бажання, потреби.

   Магазин лікарських трав – це здоров'я і довголіття

У наш час багато говорять про здоровий спосіб життя, і тут же пропонують купити таблетки, Бади, вітаміни, без яких здоровою людиною, на думку рекламодавців, не можна бути апріорі. Хімічні ліки здатні нейтралізувати біль, прибрати первинні симптоми захворювання, ефективно впорається з вірусами, мікробами. Однак першопричина так і залишається невирішеною, захворювання запускається, переходить в хронічну форму.
Лікарські трави діють на організм людини зовсім по-іншому. Трав'яний збір м'яко справляється з хворобою, не завдає шкоди організму, сприяє відновленню імунітету, попутно виводить накопичені токсини і шлаки. Фітолікування не викликає алергії, за винятком особливих випадків, не дає побічних ефектів, практично не має протипоказань. Воно прекрасно поєднується з традиційним лікуванням.

Лікарські різні рослини за доступними цінами

Онлайн-магазин «Elit-trava» дійсно піклується про ваше здоров'я. Ми надаємо чудову можливість лікарські рослини купити в різних видах, фасовках. В каталозі ви знайдете:

  • нирки, надземна частина рослин;
  • насіння зонтичних та інших видів трав;
  • пагони чагарників;
  • коренева частина рослин;
  • трав'яні збори;
  • кора дерев, чагарників;
  • плоди в натуральному, молотом вигляді;
  • різні трав'яні чаї, лікувальні і для схуднення.

   Реализуемое фитосырье качественно упаковано, может быть транспортировано на дальние расстояния. Хранится при стабильной температуре и влажности, не подвергается солнечным лучам.
   Не стоит забывать, что лечение травами предполагает продолжительный прием фитопрепаратов. Если вы рассчитываете, что через неделю уйдут все болезни, накопленные годами, то это абсурд. Принцип любого лечения травами - не навредить организму, мягко, безопасно его вылечить. Все растения способны быть полезными, но в определенных дозах, превышать которые категорически запрещено.
Бажаємо вам здоров'я! При здоровому підході практично будь-яку хворобу допоможуть перемогти цілющі трави, купити які інтернет-магазин «Elit-trava» пропонує в високій якості за найкращими цінами!

 

 

 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner