Компреси і примочки з його водним розчином призначають при фурункульозі, дерматомікозі, маститі, шкірному свербінні і піодермії. Настоянкою лікують коросту.
У стародавніх манускриптах зустрічаються рецепти використання кирказона для запобігання вагітності, для лікування паразитарних і вірусних захворювань сечового міхура, — його навіть часто призначали в разі сифілісу або гонореї.
На 250 мл води — 2 ст. л. трави кирказона. Варити при помірному кипінні 10 хвилин, процідити. Відвар використовується для примочок, обмивань і компресів у разі запальних процесів на шкірі, інфекційних, вірусних або грибкових захворювань, для промивання гнійних ран.
НАСТОЯНКА - залити траву кирказона спиртом (70%-ної міцності) у співвідношенні 1:3. Настоювати в темному місці 14 - 21 день. Настоянка використовується тільки зовнішньо у вигляді компресів, примочок і розтирань.
Зовнішнє використання кирказона безпечно і не має категоричних протипоказань. При наявності грибкових уражень шкіри, часто спостерігається печіння, ступінь якого залежить від характеру та тяжкості захворювання. У пацієнтів з чутливою шкірою може з'явитися хімічний опік, в такому випадку вихідну настоянку необхідно розбавити водою.
Гній в нирках,загневание кістки(1ст.л.+0.5 л. води(барометр-мова стає шорстким-перестати пити-2 тижні перерва,1 тиждень повторити)
Всі види кровотеч-кишкові,маткові,гемороїдальні.
- Ціна: 65 ₴